Na bouřky byl sice poslední týden chudý, přesto se vlaky na českých tratích dvakrát zastavily kvůli pádům stromů. Vždy se musela zavřít trať a čekalo se na odstranění kmenů, kvůli čemuž stojí vlaky i dlouhé hodiny. S podobnými potížemi se správci železnic potýkají stále častěji. Loňský rok navíc zaznamenali železničáři kvůli pádům stromů nejvíce nehod a za letošní první pololetí se počet případů blíží číslu, které bylo v minulosti za celý rok.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









