Mladoboleslavská automobilka letos zažívá dobré časy. Za prvních devět měsíců roku hlásí provozní zisk 1,26 miliardy eur (31,1 miliardy korun), loni to přitom za stejné období bylo jen 856 milionů eur. Že se Škodě Auto daří, potvrzuje i pohled do předcovidové doby. Od ledna do září 2019 automobilka vygenerovala provozní zisk o necelých sto milionů eur nižší než letos.
Co se dočtete dál
- V čem spočívají důvody vysokých zisků Škody?
- Proč naopak Volkswagenu zisk meziročně klesl?
- V čem všem má Volkswagen problém?
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









