Místo toho, aby lékaři společně slavili vyvzdorované navýšení platů, se mezi sebou před stahováním výpovědí rozhádali. A to kvůli požadavku na zavedení lékařských výsluh, které na poslední chvíli vytáhl prezident České lékařské komory (ČLK) Milan Kubek. Někteří kritizují načasování, jiní požadavek jako takový. A Kubka vyzývají k rezignaci.
Co se dočtete dál
- Proč lékaři nesouhlasí s požadavkem na výsluhy?
- Dohodli se na výsluhách všichni členové České lékařské komory?
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











