Tento formát se učím. Ale stojím si za tím, že zvolená podoba diskusí bez moderátora, kdy politik stojí přímo před lidmi, je správná, říká vicepremiér, ministr vnitra a šéf STAN Vít Rakušan. Je pondělí večer a za sebou má víc než dvouhodinovou vzrušenou „debatu bez cenzury“ v sokolovském kulturním domě, která navázala na předchozí výjezd do karvinské pivnice. Už ví, že svým kolegům z vlády opět přidělal starosti. A celkově vztahům mezi ministry v kabinetu Petra Fialy nepomohl.

Zbývá vám ještě 90 % článku

Co se dočtete dál

  • Jak došlo k Rakušanově překvapivému vyjádření ohledně ČEZ?
  • Jak to vypadalo na místě v Sokolově?
  • Co všechno Rakušanovi a jeho týmu při debatě zafungovalo?
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se