Operátor T-Mobile vybral téměř po půl roce hledání do vedení své české a slovenské divize osobu, která nahradí generálního ředitele Josého Perdoma Lorenza. Novou šéfkou bude Maďarka Melinda Szabó, vysoce postavená manažerka z mateřské společnosti Deutsche Telekom. Szabó je v telekomunikačním byznysu už více než 25 let a podle firmy se v minulých rolích osvědčila hlavně v obchodě a orientaci na zákazníky.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









