Léky na hubnutí jsou velkým hitem. Zhubl díky nim podnikatel Elon Musk nebo herečky Whoopi Goldbergová a Rosie O‘Donnellová. Vždyť díky boomu léků Ozempic a Wegovy, které původně užívali jenom cukrovkáři, se z dánského výrobce léčiv Novo Nordisk stala nejhodnotnější evropská firma. Loni začali lék objevovat i Češi a v některých měsících měl dokonce v tuzemsku pro velký zájem Ozempic výpadky v dodávkách.
Co se dočtete dál
- Jak nový lék funguje.
- Jaká je jeho budoucnost.
- Jak se liší od konkurence.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










