Ještě než se postavil do čela technologického gigantu Apple, označovala americká média Tima Cooka za workoholika. Říkalo se o něm, že s posíláním e-mailů zásadně začíná ve 4:30 ráno, je první v kanceláři a také ji jako poslední opouští. V případě dnes již třiašedesátiletého Cooka i mnoha dalších se lidé posedlí prací jeví jako výkonní pracovníci, kteří se musí firmě vyplatit.
Co se dočtete dál
- Zda jsou workoholici skutečně výkonnější a vyplatí se firmám.
- Jak odlišit workoholika od zdravě pracovitého člověka.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









