Čeští sportovní fanoušci zatím moc důvodů k radosti nemají. Olympijské hry se chýlí k závěru a vypadá to, že medailový zisk bude nejslabší od vzniku samostatného Česka. Popravdě řečeno, potkal jsem zatím jen jednoho fanouška, který bere výbuchy českých barev s naprostým klidem. „Já s tím problém nemám, fandím Bohemce, takže jsem na propadáky zvyklej,“ prohlásil náš editor Vladimír Dubský řečený Dubák. Ani on se ale patrně v duchu neubrání znepokojivým otázkám: Čím to, že to nejde? Je fakt všechno jen náhoda? Kde udělali naši bafuňáři chybu?

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se