Loni na podzim se do ní nastěhovali první nájemníci, včetně domácí skupiny Penta Investments, která působivou dominantu v centru Prahy za více než dvě miliardy korun postavila. V červnu ji šéf a spolumajitel Penty Marek Dospiva oficiálně otevřel velkolepým večírkem s britskou skupinou Morcheeba na pódiu a nyní, o dva měsíce později, hlásí kancelářský komplex Masaryčka se svým typickým zlatým štítem v sousedství Masarykova nádraží plno, když Penta pronajala vůbec poslední volné metry kanceláří.
Co se dočtete dál
- Kolik firem v Masaryčce sídlí.
- Kdo jsou největší nájemci.
- Jak vysoké je zde nájemné.
- Jaké nové restaurace zde otevřou.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









