Americké burzy zažily v úterý největší propad po výplachu ze začátku srpna, když klíčový ukazatel newyorské burzy – index S&P 500 – ztratil 2,1 procenta. Jde o nejhorší vstup do měsíce září od roku 2015. Technologický trh Nasdaq se propadl dokonce o 3,1 procenta, což představuje nejhorší zahájení září od roku 2002.
Co se dočtete dál
- Proč americké burzy klesají.
- Co stojí za výprodejem akcií Nvidia.
- Jakou roli hraje na finančních trzích japonský jen.
- Co čekají experti ve zbytku roku.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









