Unikátní sbírka Apple muzea, kterou v minulosti navštívily desetitisíce lidí ročně, nadále zůstane zamčena ve skladech Obvodního soudu pro Prahu 1. Tam je již čtvrtým rokem kvůli sporu o její vlastnictví, který mezi sebou vedou bývalí partneři Miloslav Žáček a Sandra Pokorná.

Rozhodla o tom ve středu soudkyně Jaroslava Novotná, která zamítla Žáčkovu žalobu na vydání sbírky.

Zbývá vám ještě 90 % článku

Co se dočtete dál

  • Jak soud zdůvodnil, že sbírku dál ponechá ve svých skladech.
  • Jakou má sbírka hodnotu.
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se