Unikátní sbírka Apple muzea, kterou v minulosti navštívily desetitisíce lidí ročně, nadále zůstane zamčena ve skladech Obvodního soudu pro Prahu 1. Tam je již čtvrtým rokem kvůli sporu o její vlastnictví, který mezi sebou vedou bývalí partneři Miloslav Žáček a Sandra Pokorná.
Rozhodla o tom ve středu soudkyně Jaroslava Novotná, která zamítla Žáčkovu žalobu na vydání sbírky.
Co se dočtete dál
- Jak soud zdůvodnil, že sbírku dál ponechá ve svých skladech.
- Jakou má sbírka hodnotu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









