Začátek listopadu mohl udělat radost řidičům či výtržníkům. Na protest kvůli nedostatku lidí ve službě se mezi policisty objevila výzva, aby v tento čas nedávali pokuty. Podle zjištění HN ale nakonec nepůjde o hromadnou celostátní akci. Zúčastní se jí sice stovky až tisíce uniformovaných příslušníků, ale například policejní odbory, které zastupují více než polovinu všech policistů, jsou proti této formě protestu. Jistotu, že nedostane pokutu, tak žádný provinilec mít nebude.
Co se dočtete dál
- Proč nebudou policisté dávat pokuty.
- Kolik policii chybí lidí.
- Jak se k protestu staví odbory.
- Co říká policejní prezidium.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









