Řešení sporu uvnitř Národního ústavu duševního zdraví se prozatím odkládá. Ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09) vyzval zaměstnance i ředitele Petra Winklera, na něhož si část z nich stěžuje, aby sami přišli s návrhy na to, jak tento výzkumný ústav a psychiatrickou kliniku s půlmiliardovým rozpočtem dále vést. Pracovníci ředitele nařkli z bossingu a špatného hospodaření, ten nařčení odmítá a zvažuje právní kroky.
Co se dočtete dál
- V čem „toxická“ atmosféra uvnitř ústavu spočívá.
- Jak situaci vnímá ředitel Winkler a co plánuje dál.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









