Starostové a nezávislí rozjeli originální kampaň. Věnovali půl milionu rodině s předčasně narozenými trojčaty a začali se tím chlubit na sociálních sítích. Celou akci nazývají „Dobrá kampaň“ a tvrdí, že ji mají místo „nenávistných“ předvolebních billboardů.
Co si o tom myslet? Kampaň Starostů je jistě „dobrá“ v tom smyslu, že bude pravděpodobně fungovat. Jinak je to ale s dobrotou Víta Rakušana a spol. poněkud problematičtější.
Co se dočtete dál
- Proč není dobrokampaň STAN zase tak dobrá.
- Jak si Vít Rakušan nevidí do úst.
- Proč se STAN svou kampaní zařadil mezi populistické partaje.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









