České dráhy chtějí do konce června rozhodnout o osudu poškozené elektrické lokomotivy řady 380, která se začátkem května „proslavila“ pádem do točny v depu v Praze-Vršovicích.
A nepůjde jen o ni. Společně s ní zřejmě České dráhy rozhodnou také o zbylých 18 kusech výjimečné řady od Škody Transportation, která měla být vlajkovou lodí ČD a nakonec se stala mementem rekordně drahých nákupů. Jeden kus už před patnácti lety vyšel asi na 175 milionů korun.
Co se dočtete dál
- Co je na „Kometě“ poškozené.
- A jak to vypadá s osudem zbylých lokomotiv řady 380.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









