Do konce června se veřejnoprávním médiím přihlásilo dohromady kolem 300 tisíc nových plátců. To by České televizi a Českému rozhlasu mělo spolu s navýšením poplatků jenom letos vynést stovky milionů korun navíc k dosavadním rozpočtům. Původní očekávání počtu nových plátců však byla vyšší.
Co se dočtete dál
- Kolik se zaregistrovalo nových plátců.
- Kolik to letos České televizi a Českému rozhlasu vynese.
- Kolik nových plátců očekával ministr kultury Martin Baxa.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









