Dovolená, chvíle odpočinku? Jak pro koho. Skoro 40 procent Čechů totiž během ní sdílí příspěvky na sociálních sítích více než obvykle. A to i kvůli společenskému tlaku, který cítí. Vychází to z červencového výzkumu agentury NMS, který přinesl data, co a proč během dovolené na sociální sítě přidáváme a jaké to v nás vyvolává pocity. Rozdíly jsou hlavně napříč generacemi. Odborníci se ale shodují, že pořizovat na dovolených příliš mnoho fotografií člověku neprospívá. Proč?
Co se dočtete dál
- Češi na dovolené „spamují“ sítě. Co z nich nejčastěji sdílí a jaké to v nich vyvolává pocity.
- Výzkum přinesl, co a proč během dovolené na sociální sítě přidáváme a jaké to v nás vyvolává pocity. Jaké rozdíly jsou mezi generacemi.
- Proč není dobré na cestách pořizovat tolik fotografií.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









