Experti na IT technologie obvykle nemají problém si sehnat práci. Teď jim navíc ministerstvo pro místní rozvoj nabízí ještě přivýdělek. Kdo odhalí chybu v některém z ministerských systémů, která by mohla skýtat kybernetické nebezpečí, dostane až tisíc eur (asi 24,6 tisíce korun). Odborníci připouštějí, že jde o efektivní způsob, jak objevit slabá místa v systému. Odměna však podle nich nemusí být zejména v prostředí IT dost motivační.
Co se dočtete dál
- Za co si experti vydělají až tisíc eur.
- Proč to MMR zavádí.
- Co na to říkají experti.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









