Petr Fiala se po porážce ve volbách stahuje z vysoké politiky. Oznámil, že na lednovém kongresu nebude obhajovat předsednický post v ODS. Občanští demokraté současně řeší, co se sebou. Ve straně sílí hlasy, že by bylo lepší ukončit Fialův projekt Spolu (koalice s KDU-ČSL a TOP 09) a zkusit to zase samostatně.

Je to rozumný nápad? A jde jen o ODS, nebo i o něco víc, například o perspektivu demokratické politiky jako takové?

Zbývá vám ještě 90 % článku

Co se dočtete dál

  • Proč v ODS sílí volání po konci koalice Spolu.
  • V čem je to naprosto nerozumné.
  • Jak s tím vším souvisí slavný film skupiny Monty Python „Život Briana“.
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se