Teherán zachránil četná podzemní raketová zařízení, která v posledních měsících bombardovala USA spolu s Izraelem. A navzdory washingtonským prohlášením dokázali Íránci také zničit sofistikované zbrojní systémy, které Američané rozmístili na Blízkém východě. Tvrdí to stanice CNN a BBC, podle kterých si íránský režim vedl ve válce lépe, než jsou Spojené státy ochotny připustit.
Co se dočtete dál
- Jaká letadla zničili Íránci na amerických základnách.
- Proč Íránci budou moci brzy odpalovat rakety.
- Kdo si stěžuje na americký postup.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










