Vážení účastníci sněmu ANO, vítáme vás všechny na našem dalším přelomovém jednání, po kterém někteří z nás společně vykročí ke šťastné budoucnosti.

Naše hnutí ušlo od svého vzniku velmi úspěšnou cestu. Dokázali jsme již získat druhý nejvyšší počet hlasů ve volbách do Poslanecké sněmovny, zvítězit ve volbách do Evropského parlamentu a dosáhnout mimořádně dobrých výsledků v komunálních volbách loni na podzim. Naši primátoři a starostové se již pustili do své náročné práce a my můžeme nyní jen doufat, že bude trvat ještě dlouho, než si toho někdo všimne.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se