Zní to trochu jako pohádka. O chlapci z válkou rozmláceného Sarajeva a střapatém výrostkovi z Pobřeží slonoviny, jejichž životní cesty na čas zamířily do české ligy. Ta je pak katapultovala do velkého fotbalového světa a dnes najdeme Edina Džeka s Wilfriedem Bonym v útoku Manchesteru City.

Přitom to není tak dávno, co jste Bonyho mohli potkat v pražské tramvaji. Teď vydělává 100 tisíc liber, tj. zhruba 3,6 milionu korun, a to prosím týdně. A Džeko je na tom ještě lépe.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se