Dokud dělal Dan Jiránek kladenského primátora, nosil v kapse tlačítkovou Nokii a kalendář mu sestavovala sekretářka. Teď ze saka vytahuje velký dotykový Samsung Galaxy.
"Je to vlastně hrůza. Už se bez toho neobejdu. E-maily, kalendář, řeším na tom všechno."
Jiránek už půl roku největší středočeské město neřídí a chystá se i na odchod z postu voleného předsedy Svazu měst a obcí, v jehož čele stál poslední čtyři roky.
"Přijde mi logické, aby předsedou byl někdo, kdo je zároveň starostou či primátorem. Proto nekandiduji," říká.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










