Americká předvolební kampaň s názvem "Souboj o Bílý dům 2016" se od zahřívacích kol dostává k prvnímu ostrému souboji. Tento čtvrtek se v Clevelandu odehraje první televizní debata republikánských kandidátů. Těch je dohromady už sedmnáct, ale před kamery i stanice Fox News se jich postaví podle pořadí v průzkumech veřejného mínění jen prvních deset. Ostatní budou mít protentokrát smůlu. A možná i definitivně: kdo není v televizi, jako by nebyl, a tím, že nebudou veřejnosti na očích, budou asi jen více zaostávat za hlavním polem.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se