Vláda ve středu rozhodla, že mýto bude do roku 2020 vybírat stejně jako dosud, tedy přes mýtné brány, a vypíše tak pouze soutěž o to, kdo je bude tři roky provozovat. To nahrává firmě Kapsch, která mýtné brány vybudovala a dosud provozuje.
Rozhodnutí vlády vadí slovenské firmě SkyToll, jež měla zájem v Česku nabídnout výběr mýta přes satelitní systém.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








