Přední česko-slovenská investiční skupina Penta pokračuje v expanzi svého klíčového zdravotnického byznysu − sítě lékáren Dr. Max. Soustředí se přitom na růst podílu zejména v Polsku.
Od začátku roku tam už Penta nakoupila necelou stovku lékáren zhruba za 20 milionů eur, v přepočtu 540 milionů korun. Dalších pět milionů eur, tedy asi 135 milionů korun, letos míří do modernizace dosavadních lékáren.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











