Ministerstvo zdravotnictví se rozhodlo seškrtat množství oborů, v nichž se školí lékaři, zhruba o třetinu. Přes veškeré obavy, že nás budou léčit nekvalifikovaní lékaři, je nutno zjednodušení celého systému zatleskat. V podstatě se tak dostaneme na požadavky, které po lékařích požadují země západní Evropy − a lze pochybovat, že by na západ od našich hranic byl tento obor nějak podceňován.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








