Ministerstvo zdravotnictví se rozhodlo seškrtat množství oborů, v nichž se školí lékaři, zhruba o třetinu. Přes veškeré obavy, že nás budou léčit nekvalifikovaní lékaři, je nutno zjednodušení celého systému zatleskat. V podstatě se tak dostaneme na požadavky, které po lékařích požadují země západní Evropy − a lze pochybovat, že by na západ od našich hranic byl tento obor nějak podceňován.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se