Dosavadní působení hnutí ANO v české politice, které mělo přinést oživení a jiný styl práce s veřejnými zájmy a penězi, má dvě slabiny. Prvně: přes veškerou PR snahu se nedaří přesně říct, co ANO doposud pro lepší Česko udělalo. ANO má buď špatné marketéry, což se vzhledem k úspěchu volební kampaně asi říct nedá; anebo je to tak, že toho "udělaného" mnoho není. Jinak by při mediální hyperaktivitě Andreje Babiše dávno republikou koloval seznam úspěchů a zasloužilých činů, jež předchozí politická garnitura nezvládla, takže muselo přijít ANO. Jenže: nic takového ani v náznacích…

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se