Podle zpráv z médií se zdá, že všechno kolem nás jde od deseti k pěti. Že se všichni máme hůř a hůř, sype se na nás jedno neštěstí za druhým, množí se přírodní katastrofy a vůbec se dějí strašné věci. Když se pak objeví něco milého, pěkného, příjemného, říká se tomu "ostrůvky pozitivní deviace". Jako že jde v tom celkovém marasmu jen o malé ostrůvky, ale že doufáme, že se třeba ty ostrůvky budou dál šířit.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








