Podle zpráv z médií se zdá, že všechno kolem nás jde od deseti k pěti. Že se všichni máme hůř a hůř, sype se na nás jedno neštěstí za druhým, množí se přírodní katastrofy a vůbec se dějí strašné věci. Když se pak objeví něco milého, pěkného, příjemného, říká se tomu "ostrůvky pozitivní deviace". Jako že jde v tom celkovém marasmu jen o malé ostrůvky, ale že doufáme, že se třeba ty ostrůvky budou dál šířit.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se