Miroslav Kalousek, který na víkendovém sněmu převezme vedení TOP 09 po odcházejícím Karlu Schwarzenbergovi, otevřeně přiznává, že v příštích letech se jeho strana bude snažit spolupracovat se sociální demokracií.
"Naší prioritou bude bojovat za svobodu a plnohodnotnou demokracii. A tady tím spojencem je úplně každý, kdo má stejný zájem, tedy i demokratická levice. Třeba ČSSD," řekl Kalousek v rozhovoru pro HN.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.













