Miroslav Kalousek, který na víkendovém sněmu převezme vedení TOP 09 po odcházejícím Karlu Schwarzenbergovi, otevřeně přiznává, že v příštích letech se jeho strana bude snažit spolupracovat se sociální demokracií.

"Naší prioritou bude bojovat za svobodu a plnohodnotnou demokracii. A tady tím spojencem je úplně každý, kdo má stejný zájem, tedy i demokratická levice. Třeba ČSSD," řekl Kalousek v rozhovoru pro HN.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se