Podnikatel Petr Sisák, obviněný z machinací při insolvencích, se v nejbližších dnech dostaví na policii, uvedla jeho advokátka.
Protikorupční detektivové jsou přesvědčeni, že manipuloval konkurzem společnosti Via Chem, která mu patří.
Podle vrchní státní zástupkyně je možné, že Sisák před policií utekl. Žalobci zvažují vydání mezinárodního zatykače.
Podnikatel Petr Sisák počítá s tím, že příští týdny nebo měsíce může strávit ve vazbě. Spolumajitele severočeské chemičky Spolchemie chtějí detektivové obvinit z machinací při insolvenci společnosti Via Chem, kterou ovládá Sisák a která dluží věřitelům dvě miliardy.
Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Zaujal vás článek? Pošlete odkaz svým přátelům!
Tento článek je zamčený.
Na tomto místě můžete odemykat zamčené články přátelům, když si pořídíte
předplatné.
Vyberte způsob sdílení