Každé ráno v práci začíná s kávou z pojízdné kavárny Mental Café. Kameraman Petr Kožušník byl tím, kdo přišel s nápadem poskytnout netradiční pojízdné kavárně prostory v recepci ostravského studia České televize. "Je to dobrá káva, a ještě navíc dobrá věc," říká kameraman, který se s kavárnou zaměstnávající lidi s mentálním onemocněním setkával opakovaně při své práci. A skamarádil se s nimi. "Leze to trochu do peněz, protože když se během dne střídá obsluha, musím si dát kafe u každého," směje se.

Česká televize v Ostravě je dalším pravidelným stanovištěm, kam vozíček s kávou a neobvyklou obsluhou pravidelně zajíždí.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se