Zhruba 250 tisíc obchodníků od drobných prodejců až po supermarkety začne za měsíc elektronicky evidovat každou přijatou hotovost. Druhá vlna EET, kterou vloni v prosinci odstartovali hospodští a hoteliéři, začne pro všechny maloobchody a velkoobchody platit od 1. března.

Jakkoliv se start první vlny podařil bez větších problémů, budou to mít majitelé jak kamenných obchodů, tak e-shopů přece jen těžší než provozovatelé hospod, kaváren či hotelů.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se