Zhruba 250 tisíc obchodníků od drobných prodejců až po supermarkety začne za měsíc elektronicky evidovat každou přijatou hotovost. Druhá vlna EET, kterou vloni v prosinci odstartovali hospodští a hoteliéři, začne pro všechny maloobchody a velkoobchody platit od 1. března.
Jakkoliv se start první vlny podařil bez větších problémů, budou to mít majitelé jak kamenných obchodů, tak e-shopů přece jen těžší než provozovatelé hospod, kaváren či hotelů.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








