S českými operátory si člověk užije poměrně dost legrace. I když − pravda − někdy mu úsměv trochu zamrzne. Třeba když se na jedné straně operátor chlubí nejrychlejší sítí a na straně druhé jeho nejvyšší šéf říká, že neomezená data by stejná síť neutáhla.

Když jsem se ptal na Twitteru, k čemu vlastně při mizerných datových limitech vysoká rychlost spotřebitelům je, odpověděl jeden z operátorů, že si můžu rychleji najít něco na mapě. A myslel to vážně.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se