Děti si od začátku nového školního roku budou moct opět ve škole koupit normální svačinu. Jako třeba pribináček nebo obložený chléb se šunkou a sýrem.
Ministerstvo zdravotnictví poslalo ve čtvrtek resortu školství návrh na zmírnění takzvané pamlskové vyhlášky. Ta od loňského ledna zakazuje prodej nezdravých potravin a nápojů ve školních bufetech a automatech. Na její přísná pravidla si ale stěžují školy i rodiče a proti předpisu vznikla i petice.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.












