Kolařík je finančním ředitelem firmy Trikaya

Jan Kolařík (27) je finančním ředitelem developerské společnosti Trikaya. Dříve v ní působil na pozici finančního kontrolora a připravoval podklady pro rozhodování vrcholového managementu.

Krotký vede nepřímý prodej v ESET

Tomáš Krotký (37) bude mít v české pobočce softwarové firmy ESET na starosti řízení nepřímého prodeje, rozvoj partnerské sítě a nástrojů partnerského prodeje. Ve společnosti pracuje osm let.

Stolle povede v Česku Socialsharks

Nikol Stolle (29) je generální ředitelkou české pobočky digitální a social media agentury Socialsharks. Bude zodpovědná za celkové fungování společnosti, strategii a postavení na trhu.

Passerinvest má novou ředitelku

Lenka Preslová je ředitelkou obchodního oddělení developerské a investiční společnosti Passerinvest Group. Dříve působila například v Penta Real Estate nebo v Mayfield Real Estate.

Související
Newsletter

Byznys

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější z byznysu a finančních trhů?

Každý pátek od nás dostanete souhrn klíčových událostí doplněných o kontext. Autory jsou přední osobnosti Hospodářských novin: Jaroslav Mašek, Luděk Vainert, Milan Mikulka, Jana Klímová a Martin Ehl.

Přihlášením k newsletteru beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru