Během jediného týdne opustili francouzskou vládu hned dva ministři. Jako první oznámil svou rezignaci oblíbený ministr životního prostředí Nicolas Hulot. Jen pár dnů po něm z osobních důvodů následovala ministryně pro sport Laura Flesselová. Jejich odchod oslabuje prezidenta Emmanuela Macrona, který se potýká s propadem popularity.

Zbývá vám ještě 90 % článku

Co se dočtete dál

  • Jak svou rezignaci zdůvodnil ministr životního prostředí Hulot?
  • Kdo Hulota a Flesselovou ve vládě nahradí?
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se