Během jediného týdne opustili francouzskou vládu hned dva ministři. Jako první oznámil svou rezignaci oblíbený ministr životního prostředí Nicolas Hulot. Jen pár dnů po něm z osobních důvodů následovala ministryně pro sport Laura Flesselová. Jejich odchod oslabuje prezidenta Emmanuela Macrona, který se potýká s propadem popularity.
Co se dočtete dál
- Jak svou rezignaci zdůvodnil ministr životního prostředí Hulot?
- Kdo Hulota a Flesselovou ve vládě nahradí?
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











