Adventní klubové setkání TOP žen Česka proběhlo v prostorách muzea Bedřicha Smetany na Novotného lávce. V rámci večera HR ředitelka vydavatelství Economia Gabriela Tamchynová předala Ceny Sophia pro nejlepší projekty, které spustily ženy v rámci mateřské dovolené. Ceny již podruhé vyhlásil mediální dům Economia a portál Žena.cz.

TOP ženy Česka 2018

Výherkyně budou představeny také v exkluzivním magazínu Hospodářských novin, který vychází 22. 1. 2019. K dostání bude v e-shopu.

Letošními vítězkami se staly dámy s velmi silnými osobními příběhy a prospěšnými projekty, a to Lucie Vybíral Pastrňáková s projektem "Mateřství a seberealizace", Iveta Sochorová s projektem "Sářin hlas" a Radka Vernerová s dětským hospicem "Dům pro Julii". Hosty klubu TOP ženy Česka provedla po muzeu jeho kurátorka Olga Mojžíšová a známé mistrovy árie přednesla talentovaná zpěvačka Martina Heroldová.

Související
Newsletter

Byznys

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější z byznysu a finančních trhů?

Každý pátek od nás dostanete souhrn klíčových událostí doplněných o kontext. Autory jsou přední osobnosti Hospodářských novin: Jaroslav Mašek, Luděk Vainert, Milan Mikulka, Jana Klímová a Martin Ehl.

Přihlášením k newsletteru beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru