V posledních dnech se objevila řada článků, komentářů a statusů na sociálních sítích, které mají stejného společného jmenovatele: současné demonstrace proti premiéru Babišovi a jeho ministryni spravedlnosti prý nejsou skutečným projevem demokracie - jsou jím v první řadě volby. I na základě zkušenosti ze života v Německu a hlavně v Británii bych si tuto tezi dovolil odmítnout jako nebezpečný blud.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se