Cestující v mnoha regionech se brzy dočkají lepších autobusů. Ve většině krajů koncem letošního roku vyprší smlouvy s provozovateli veřejné dopravy. V Praze, Plzeňském, Pardubickém a Královéhradeckém kraji vyjedou noví dopravci, společnosti ve středních Čechách získají prodlouženou smlouvu výměnou za investice do vozového parku.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










