Už třináct let chodí bývalý náměstek ministra pro místní rozvoj Petr Forman k soudu s obžalobou, že se svůj úřad pokusil připravit o čtvrt miliardy korun. Dvakrát jej soud očistil s tím, že se na podvodu nepodílel, ale sám byl oklamán lidmi, kterým svěřil do správy nakládání s evropskými dotacemi. Osvobozující verdikt ale dvakrát zrušil Vrchní soud v Praze.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








