Americký velvyslanec Stephen King poprvé oficiálně varoval české poslance před zavedením digitální daně. Ta by dopadla zejména na velké technologické společnosti ze Spojených států − především Facebook, Amazon, Google. Česko by podle něj mělo počkat, až se na regulaci dohodnou ekonomicky nejvyspělejší státy v rámci organizace OECD. Jinak tuzemským exportérům do USA hrozí uvalení cel.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










