Zatímco dosud se mohly akcie firem na trhu Start nakupovat a prodávat jednou za měsíc, od března to půjde již každý pracovní den. Další změnou je možnost vstupu nových akciových emisí na tento trh kdykoli v průběhu roku. Doposud to šlo jen v rámci předem stanovených dnů. Pražská burza cenných papírů chce tímto krokem vyjít vstříc investorům a současně menším společnostem, které hledají nový kapitál pro rozvoj byznysu, případně chtějí odprodat část podílů svých majitelů.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se