Americký akciový trh si před pár dny prošel nejhlubším týdenním propadem od října 2008, kdy vrcholila světová finanční krize. Nejsledovanější index S&P 500 v minulém týdnu ztratil přes 11 procent a "nakazil" většinu akciových trhů ve světě. Bezprostředním spouštěčem bylo rozšíření epidemie koronaviru do Evropy a USA a přiznání si skutečnosti, že boj s nákazou s sebou přinese hospodářské škody.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se