Americký akciový trh si před pár dny prošel nejhlubším týdenním propadem od října 2008, kdy vrcholila světová finanční krize. Nejsledovanější index S&P 500 v minulém týdnu ztratil přes 11 procent a "nakazil" většinu akciových trhů ve světě. Bezprostředním spouštěčem bylo rozšíření epidemie koronaviru do Evropy a USA a přiznání si skutečnosti, že boj s nákazou s sebou přinese hospodářské škody.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








