Pandemie koronaviru popostrčila vládu k rychlému přijetí opatření, které poslouží k regulaci služeb jako ­Airbnb. Pronajímatelé budou muset povinně sdílet se státem informace o tom, jaké byty takto pronajímají a komu. Návrh prošel už koncem minulého týdne sněmovnou a ve čtvrtek či v pátek se jím budou zabývat senátoři. Podle ministerstva pro místní rozvoj by nová povinnost pomohla při trasování lidí, kteří přišli do styku s nakaženým člověkem.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se