Děti možná neproberou všechno, co měly napsáno ve svých vzdělávacích plánech, ale zkušenost s tím, co se teď děje, je připraví na život, říká v rozhovoru pro Hospodářské noviny ministr školství Robert Plaga. Podle svých slov se nebojí, že by příští školní rok byli žáci s vědomostmi pozadu. A ze současné krize si lze vzít i něco dobrého. Učitelé se třeba mnohem víc zajímají o to, jak používat digitální technologie.

Zbývá vám ještě 95 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se