Když kdosi nedávno na sociální síti Twitter položil otázku, jaké opatření by mohlo či mělo přežít pandemii koronaviru, jednoznačně zvítězilo zrušení modrých zón. Díky tomu šlo poprvé po mnoha letech v Praze zaparkovat bez problémů. Návrat zón zase vrátil vše do starých kolejí. Jak to bylo doopravdy s parkováním, monitorovala hlídací auta, ale kromě toho, že zrušení zón vyšlo Prahu na 140 milionů korun, žádný jiný výsledek monitorování není známý.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









