Když kdosi nedávno na sociální síti Twitter položil otázku, jaké opatření by mohlo či mělo přežít pandemii koronaviru, jednoznačně zvítězilo zrušení modrých zón. Díky tomu šlo poprvé po mnoha letech v Praze zaparkovat bez problémů. Návrat zón zase vrátil vše do starých kolejí. Jak to bylo doopravdy s parkováním, monitorovala hlídací auta, ale kromě toho, že zrušení zón vyšlo Prahu na 140 milionů korun, žádný jiný výsledek monitorování není známý.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se