V olomoucké továrně Koyo Bearings to v posledních týdnech vypadalo, že se firma už konečně zvedá z koronavirové krize, která paralyzovala výrobu aut v celé Evropě. Automobilky si opět začaly ve velkém objednávat ložiska a výrobní pásy podniku se měly rozjet naplno. To se však nestalo. "Ukázalo se, že naši odběratelé často nadhodnocují objednávky, které následně odkládají," popisuje ředitel závodu Petr Novák.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se