V olomoucké továrně Koyo Bearings to v posledních týdnech vypadalo, že se firma už konečně zvedá z koronavirové krize, která paralyzovala výrobu aut v celé Evropě. Automobilky si opět začaly ve velkém objednávat ložiska a výrobní pásy podniku se měly rozjet naplno. To se však nestalo. "Ukázalo se, že naši odběratelé často nadhodnocují objednávky, které následně odkládají," popisuje ředitel závodu Petr Novák.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








