Nový školní rok začne už za měsíc a půl a školky pořád nevědí, kde vezmou peníze na péči o dvouleté děti. Do školek jich dnes dobrovolně chodí téměř 45 tisíc a s péčí o ně učitelkám pomáhají chůvy. Ty byly dosud placeny především z evropských dotací, ředitelky školek však počítaly s tím, že na ně od září dostanou peníze od státu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








