Koronavirová pandemie udělala z obchodních center jeden z nejohroženějších sektorů na realitním trhu. Jejich majitelé se museli vypořádat nejen s téměř dvouměsíčním zavřením obchodů, ale také s propadem návštěvnosti, který pokračoval i po květnovém uvolnění opatření. Lidé navíc mění své nákupní zvyky. Podle generální ředitelky české pobočky realitněporadenské společnosti CBRE Clare Sheilsové však přicházejí první pozitivní signály, že by se trh nemusel zotavovat příliš dlouho.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








