Koronavirová pandemie udělala z obchodních center jeden z nejohroženějších sektorů na realitním trhu. Jejich majitelé se museli vypořádat nejen s téměř dvouměsíčním zavřením obchodů, ale také s propadem návštěvnosti, který pokračoval i po květnovém uvolnění opatření. Lidé navíc mění své nákupní zvyky. Podle generální ředitelky české pobočky realitně­poradenské společnosti CBRE Clare Sheilsové však přicházejí první pozitivní signály, že by se trh nemusel zotavovat příliš dlouho.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se